Naplánujte si výlet na raftu snadno a rychle

Klikněte na Vámi vybraný výchozí bod na řece Labi a získáte podrobné informace o trase, cenách, době plavby atd.

Ceny a informace

Přes kopečky na Labe

Den v Saském Švýcarsku pěkně po svých a pak na raftu

Zažijte Saské Švýcarsko I z jiné prespektivy. Pod vedením našich zkušených průvodců půjdete z Pötzschi (Stadt Wehlen) na Königstein, cestou se dozvíte vše zajímavé o zdejší krajině. Pak pojedete na raftu zpátky k naší půjčovně ve Stadt Wehlen. Tady na vás může čekat – na přání – závěrečný večírek s grilováním.

Kudy půjdete na vandr:

Vydáte se z Pötzschi po hřebenové cestě na Rauenstein. Tady je opravdu nádherná vyhlídka na Saské Švýcarsko a pokud bude otevřeno, můžete se občerstvit v hospůdce Berggasthof. Dále se jde do Weißig, přes Eulensteinen k mauzoleu v Thürmsdorfu. Po krátkém odpočinku projdete Thürmsdorf, pak Penaberg a dojdete dolů pod Königstein. A tady už na vás budou čekat připravené rafty. 

Vaše cesta člunem:

Z Königsteinu pojedete po proudu dolů, kolem Kurort Rathen až do Pötzschi (Stadt Wehlen). Cestou uvidíte poslední původní lanový přívoz v Rathenu a budete mít přenádherný výhled na sklaní masiv Bastei. Po cestě určitě potkáte nejeden kolesový parník.Pokud si budete chtít udělat zastávku na některé z pláží kolem řeky, proč ne.

Do naší půjčovny přijedete asi po 2 hodinách. Při závěrečném grilování si odpočinete a s kamarády si řeknete “to byl denska den!”

Ceny včetně všech uvedených služeb:

  • do 10 osob: 28,00 € za osobu
  • 11- 20 osob: 25,00 € za osobu
  • od 21 osob : 20,00 € za osobu
  • na přání grilování: 12,00 € za osobu

Chcete zažít Labské pískovce v kombinaci s jiným dobrodružstvím?

Využijte naší online poptávku>>